19 października

Wygraj koc w skandynawskim stylu | FAVI.PLWygraj koc w skandynawskim stylu!


Na Instagramie @ruderecenzuje przez cztery najbliższe dni będzie trwało rozdanie, w którym można wygrać koc idealny na jesienne chłodne wieczory! Kolejne rozdanie z kocem, bo mam wrażenie, że właśnie na nie jest największe zapotrzebowanie wśród książkoholików!

Rozdanie znajdziecie tutaj.


Ręcznie tkany koc wykonany wykonany z bawełny posiada delikatny, elegancki wzór w jodełkę - bardzo w skandynawskim stylu. Ma dość sztywną strukturę, ale na szczęście jest totalnie nie gryzący. Precyzyjnie wykonany, idealnie nadaje się jako element dekoracyjny do wnętrza, ale również doskonale sprawdzi się do schowania się przed zimnem! Jego wymiary to 130 x 160 cm.

Rozdanie powstało we współpracy z wyszukiwarką mebli i dekoracji favi.pl, gdzie gorąco was odsyłam. Zaglądajcie, szczególnie jeżeli przy okazji jesieni lub nadchodzącej, coraz większymi krokami, zimy poszukujecie artykułów, które tchną w wasze wnętrza nieco więcej życia. To idealne miejsce do czerpania inspiracji do aranżacji własnych wnętrz. To najlepsze miejsce, w którym możecie zacząć poszukiwania! Zachęcam was również do zaglądania do poprzednich postów powstałych we współpracy z favi.pl Regulamin ogólny konkursu dostępny tutaj.
Regulamin szczegółowy dostępny tutaj

Wpis powstał we współpracy z wyszukiwarką mebli i dekoracji favi.pl.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © rude recenzuje.