07 sierpnia

Wygraj stojak na kwiaty | FAVI.PLZgarnij minimalistyczny stojak na kwiaty!


Na Instagramie @ruderecenzuje przez cztery najbliższe dni będzie trwało rozdanie ze stojakami na kwiaty. W dobre ręce oddam trzy takie kwietniki!

Rozdanie znajdziecie tutaj.Drewniany stojak z trzema półkami, którego przeznaczeniem są kwiaty, ale idealnie nadaje się też na inne rzeczy - nawet na książki. Minimalistyczny, w białym kolorze, wygląda estetycznie w każdym wnętrzu, ale idealnie nadawałby się również na balkon. Złożenie nie wymaga żadnych narzędzi ani specjalnych umiejętności konstrukcyjnych, a zajmuje dosłownie kilka chwil. Wszystkie niezbędne elementy znajdują się już w zestawie ze stojakiem.

 


Rozdanie powstało we współpracy z wyszukiwarką mebli i dekoracji favi.pl, gdzie gorąco was odsyłam, szczególnie jeżeli przy okazji  lata poszukujecie artykułów, które tchną w wasze wnętrza nieco więcej życia lub szukacie po prostu inspiracji. A może szukacie już ciepłych koców i pięknych poduch na jesień? To najlepsze miejsce, w którym możecie zacząć poszukiwania! Zachęcam was również do zaglądania do poprzednich postów powstałych we współpracy z favi.pl Regulamin ogólny konkursu dostępny tutaj.
Regulamin szczegółowy dostępny tutaj


Wpis powstał we współpracy z wyszukiwarką mebli i dekoracji favi.pl.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © rude recenzuje.