09 kwietnia

Wygraj kubek z Muminkami! | favi.pl


Do wygrania trzy kubki z motywem z Muminków.Od dzisiaj, przez cztery najbliższe dni, na moim Instagramie odbywa się rozdanie, w którym obdaruję trzy osoby pięknymi emaliowanymi kubkami z grafikami z bajki Muminki. Kubki są metalowe, więc nie grożą im żadne potłuczenia, przez co idealnie nadadzą się dla młodszych użytkowników.

Idealny do picia zimnych, jak i ciepłych napojów może być używany w domu, ale sprawdzi się również podczas pikników i wszelkich wycieczek - tych małych i dużych. Kubek może być używany na kuchence każdego typu (gazowa, elektryczna, z indukcją itp.). Emalia jest materiałem bardzo trwałym, jednak może ulec uszkodzeniu w efekcie silnego uderzenia, dlatego kubki Muurla należy traktować z należytą dbałością i uczuciem.
Kolekcja Muminki to linia naczyń przedstawiająca bohaterów bajki w różnych sceneriach i sytuacjach. Delikatne kolory i kreska, typowe dla skandynawskiego stylu, sprawią, że kubki zadomowią się bez problemu w każdym wnętrzu. 


Rozdanie znajdziecie tutaj.

Rozdanie powstało we współpracy z wyszukiwarką mebli i dekoracji favi.pl, gdzie gorąco was odsyłam, szczególnie jeżeli przy okazji zbliżającej się wiosny poszukujecie artykułów, które tchną w wasze wnętrza nieco więcej życia lub szukacie inspiracji. Zachęcam was również do zaglądania do poprzednich postów powstałych we współpracy z favi.pl 


Regulamin ogólny konkursu dostępny tutaj.
Regulamin szczegółowy dostępny tutaj.


Wpis powstał we współpracy z wyszukiwarką mebli i dekoracji favi.pl.

1 komentarz:

Copyright © rude recenzuje.