01 grudnia

Grudniowe rozdanie | favi.plGrudzień to czas prezentów!
W zasadzie zarówno ich kupowania, ale też dostawania. Na Instagramie @ruderecenzuje przez pięć najbliższych dni będzie trwało rozdanie (1.12-6.12 do końca dnia). Tym razem jest to trochę inne rozdanie, bo nie mam do przekazania wam jednej, konkretnej rzeczy, a bon do wykorzystania na dowolną świąteczną rzecz z oferty favi.pl. Więc niczego nie narzucam! No prawie...
Mamy konkretny temat, którym będziemy się zajmować. Skoro święta i świąteczne dekoracje, to prezenty dla siebie wybieracie z konkretnego bożonarodzeniowego katalogu favi.pl. Nagrody wybieracie do wartości 100 zł. I w zasadzie jeżeli o nagrody chodzi, to to by było na tyle!

Zachęcam was do zaglądania na tę stronę, może bez względu na konkurs zdecydujecie się przyozdobić swoje mieszkanie którymś z artykułów. Wybór jest całkiem spory, więc tym bardziej odsyłam bezpośrednio na stronę!

Rozdanie znajdziecie tutaj.


Jeżeli o mnie chodzi, to zdecydowałam się na ledowy lampion, który był strzałem w dziesiątkę! Uwielbiam stare rzeczy z duszą, ale ten nowy lampion stylizowany jest na taki retro, lekko jakby wytarty, zabrudzony! Wygląda super i nadaje niesamowitego klimatu szczególnie, że natężenie światła można dostosowywać do własnych potrzeb. Drugim wyborem była niewielka sztuczna choineczka, którą umościłam już na biurku, żebym przy codziennej pracy też odczuwała ten przedświąteczny klimat. Muszę przyznać, że wygląda bardzo estetycznie!


Aby wziąć udział w rozdaniu musisz posiadać konto na Instagramie (zgłoszenia przyjmuję tylko tam). Pod instagramowym wpisem znajdziesz szczegóły, jak takie zgłoszenie powinno wyglądać.
Rozdanie powstało we współpracy z wyszukiwarką mebli i dekoracji favi.pl, gdzie gorąco was odsyłam. Zaglądajcie, bo to idealna strona na poszukiwanie artykułów, które tchną w wasze wnętrza nieco więcej życia. To miejsce do czerpania inspiracji do aranżacji własnych wnętrz, ale też możecie tam śmiało szukać propozycji prezentowych dla najbliższych. To najlepsze miejsce, w którym możecie zacząć poszukiwania i obyście właśnie tam je od razu zakończyli! Zachęcam was również do zaglądania do poprzednich postów powstałych we współpracy z favi.pl.
Regulamin ogólny konkursu dostępny tutaj.
Regulamin szczegółowy dostępny tutajWpis powstał we współpracy z wyszukiwarką mebli i dekoracji favi.pl.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © rude recenzuje.