28 sierpnia

Darmowy dostęp do Legimi | 30 dniNie wiesz co czytać w czasie Kryminalnego września? Skorzystaj z biblioteki Legimi!


Jak już pewnie wiecie Legimi zdecydowało się na przyłączenie się do akcji Kryminalny wrzesień. Dzięki ich uprzejmości wszyscy nowi użytkownicy Legimi otrzymają 30 dniowy darmowy dostęp do całej biblioteki. W związku z tym, że przy tego typu akcjach zawsze rodzi się mnóstwo pytań, przeprowadzę was krok po kroku przez etap rejestracji.

Aby skorzystać z 30 darmowych dni korzystania z Legimi należy być nowym, niezarejestrowanym wcześniej użytkownikiem.


Krok 1.

Wchodzimy na stronę legimi.pl/kod/ i wpisujemy w rubrykę kod promocyjny: kryminalnywrzesien.Krok 2.

Przenosimy się do panelu rejestracji, gdzie wpisujemy swoje dane – nazwę, adres mailowy oraz hasło i potwierdzamy regulaminy.Krok 3.

To panel, który umożliwia nam wybranie interesującej nas opcji – same ebooki lub pakiet ebooki i audiobooki. Osobiście uważam, że ten drugi pakiet jest bardziej interesujący, a nawet jeżeli nie słuchacie audiobooków warto się z nimi zmierzyć, a może jednak spodoba wam się taka forma zapoznawania z treścią książki. Także wybieramy interesujący nas pakiet.
Krok 4.

To krok płatności. Warto zapoznać się z informacjami zapisanymi na stronie małym druczkiem, ale w kolejnym kroku pokażę wam, że usługa jest zupełnie darmowa przez 30 dni korzystania z niej. Zresztą zakładam, że widzicie podsumowanie zamówienia „Do zapłaty: 30 dni za darmo”. To krok, w którym należy wybrać metodę płatności jako kartę płatniczą (bo tylko przy tej opcji dostępne jest darmowy pakiet na próbę), i wypełnić formularz, a następnie zamówić wybrany pakiet. Przez 30 dni będzie można z niego korzystać za darmo. Opłata zostanie pobrana po zakończeniu okresu próbnego, jeśli czytelnik nie zrezygnuje z dostępu. Kod będzie ważny do 30 września do 23:59 i do tego czasu będzie można go aktywować. Od daty aktywacji będzie liczony czas okresu próbnego – czyli jeżeli aktywujecie pakiet 15 września, to będzie on aktywny do 14 października.

Krok 5., krok 6.

To weryfikacja płatności i jednoczesne potwierdzenie waszej tożsamości. Jak widzicie kwota to 0,00 zł. Po zweryfikowaniu zostajecie przeniesieni do panelu potwierdzenia. Teraz wystarczy tylko ściągnąć aplikację na telefon, tablet czy czytnik i zsynchronizować urządzenie z adresem mailowym, na który zarejestrowaliście konto.


Krok 7. – krok 10.

Krok 7. – zrezygnowanie z usługi, jeżeli nie będziecie chcieli jej przedłużać i korzystać dalej. Na stronie legimi.pl/ w prawym górnym rogu strony znajduje się panel klienta. Po zalogowaniu na swoje konto chodzimy w kartę „Subskrypcja” i wybieramy „Zmień lub zakończ pakiet”. Przeniesieni do kolejnego panelu potwierdzamy rezygnację z subskrypcji. Następnie wyskakuje krótka ankieta, dlaczego decydujemy się z niego zrezygnować, wybieramy jedną z opcji. I ostatecznie dostajemy potwierdzenie zrezygnowania z pakietu, a co za tym idzie – również z doliczania dodatkowych opłat.Mam nadzieję, że nie będziecie mieli już żadnych pytań i uda wam się bez mojej większej pomocy przejść przez proces rejestracji! Także bawcie się dobrze i korzystajcie z biblioteki Legimi do bólu!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © rude recenzuje.