12 czerwca

ZAPOWIEDŹ! Lustereczko, powiedz przecie - Alek Rogoziński


AAA! Wreszcie mogę się z Wami podzielić oficjalną informacją o zbliżającym się terminie premiery kolejnej książki Alka Rogozińskiego!

LUSTERECZKO, POWIEDZ PRZECIE - Alek Rogoziński
Wydawnictwo FILIA Mroczna Strona
Premiera: 27 września 2017! 


OPIS WYDAWCY:
Znana autorka powieści kryminalnych Róża Krull jest świadkiem samobójstwa jednego z uczestników konkursu Mister Polonia. Wkrótce okazuje się, że nie miał on żadnego powodu, aby zdecydować się na tak desperacki czyn. Zaintrygowana Róża rozpoczyna śledztwo i szybko przekonuje się, że w świecie facetów, którzy wiedzą o kosmetykach i modzie więcej niż ona sama, znajdują się też psychopaci, gotowi na wszystko, aby tylko zdobyć tytuł Najprzystojniejszego Polaka Roku...

Lustereczko, powiedz przecie to drugi tom przygód Róży Krull i dwójki jej przyjaciół, a zarazem współpracowników – menadżerki Betty i PR-owca Pepe. Tym razem w rozwiązaniu zagadki kryminalnej pomaga im też sam Mister Polski, Rafał Maślak. W przygotowaniu kolejne tomy!

OKŁADKOWY BLURB:
„Zostać bohaterem powieści kryminalnej? Zaskakujące i ekscytujące! Tak jak i książka!"

~Rafał Maślak, Mister Polski

FRAGMENT KSIĄŻKI:

- Popatrz, co nasz truposz ma w obserwowanych profilach na Facebooku! - Róża popukała palcem w lewy róg ekranu laptopa. Pepe posłusznie spełnił jej życzenie. - Gabinet terapeutyczny Adriana Mędrzyckiego – odczytał. – I…? - Mamy kolejny punkt zaczepienia! Pamiętacie? Martyna powiedziała, że jej ukochany chodził od kilku miesięcy na terapię. Może udałoby się coś wyciągnąć od jego lekarza. Tyle że oni chyba mają zakaz opowiadania o swoich pacjentach… Przez chwilę zastanawiała się, jak zawsze w chwilach zadumy nawijając sobie na wskazujący palec włosy w okolicach ucha, którą to czynność Pepe nazywał „kręceniem loka”. - Wiem! - oznajmiła wreszcie. - Któreś z nas będzie musiało udać, że ma problemy z psychiką Zapisze się do niego, pójdzie na seans i w pewnym momencie jakoś dyplomatycznie skieruje rozmowę na samobójstwa… - To idealne zadanie dla ciebie – zawyrokował Pepe stanowczo. – I nawet nie będziesz musiała udawać. Tylko nie wiem, jak ci wyjdzie z dyplomacją… - Nie... – Róża pokręciła głową w zamyśleniu, puszczając uwagę swojego przyjaciela mimo uszu. – Ja wezmę na siebie Lalę. Betty musi popracować nad narzeczonym i wywlec z niego szczegóły śledztwa, a ty masz na głowie tylko bankiet, który już i tak przygotowałeś. Dlatego to ciebie zapiszemy na psychoterapię. Cudownie, postanowione! Jedno spojrzenie na pisarkę upewniło Pepe, że na razie nie ma co wdawać się z nią w dyskusję. - Zawsze wiedziałem, że właśnie na tym skończy się dla mnie nasza współpraca... – mruknął z rezygnacją, klikając w napis „Umów wizytę” obok fotografii specjalisty od grzebania w ludzkiej psychice.

2 komentarze:

  1. Nie da się ukryć, że taki pomysł na fabułę brzmi niezwykle oryginalnie i interesująco, więc... zachęcamy do lektury! :) Masz ją w planach? Ta książka to idealna propozycja na jesienne wieczory. :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © rude recenzuje.