29 sierpnia

Co czytać w czasie Kryminalnego września?Co czytać w czasie Kryminalnego września?

Jeżeli jeszcze nie wiesz, czym jest Kryminalny wrzesień, to odsyłam Cię tutaj.

Dzisiaj, w związku z licznymi prośbami, przygotowałam dla was wpis, który może posłużyć wam za inspirację przy wyborze lektur na Kryminalny wrzesień. Mam wrażenie, że całkiem sporo udało mi się ich zebrać, podzieliłam je oczywiście na cztery tygodnie – tak, żebyście nie musieli ewentualnie szukać i dopasowywać autorów pod tematyczne tygodnie.

Na wstępie zaznaczę, że w tym zbiorze znajdują się też książki, których nie czytałam, których nie mogę wam polecić z czystym sumieniem, ale wszystkie znajdują się na mojej liście do przeczytania. Znajdziecie tutaj też pozycje, które już od 1 września polecać wam będę na Instagramie i tam was odsyłam do sprawdzania, dlaczego wybrałam taką książkę, dlaczego uważam, że warto dać szansę temu autorowi. Publikuję same okładki, żeby zmotywować was do odwiedzania mojego instagrama, bo na dobrą sprawę, jeżeli podam wam już dzisiaj wszystko na tacy, to nikt nie będzie zaglądał w relacje.

Co istotne, znaczną większość tych książek odnajdziecie na Legimi, więc też przypominam o 30 dniowym darmowym dostępie do czytelni (zajrzyj tutaj).

Dodatkowo prawdopodobnie w każdy poniedziałek na blogu będzie pojawiał się wpis gościnny, w którym Mateusz z Legimi polecać wam będzie książki kryminalne. Mam wrażenie, że to może być dość ciekawe doświadczenie – szczególnie dla niego – bo jednak nie jest fanem tego gatunku. Także myślę, że to jednocześnie będą ciekawe lektury dla osób, które nieczęsto sięgają po kryminały i thrillery.
Każdy tydzień będę też podsumowywać na blogu. A w ciągu całego miesiąca będą się też pojawiać recenzje, rozmowy z autorami i nie tylko, a także pojawi się więcej wpisów gościnnych.

Także korzystajcie z poniższych propozycji. Będzie mi też niesamowicie miło, jeżeli zdecydujecie się zostawić po sobie komentarz. Dajcie znać, czy przyłączacie się do akcji i co będziecie czytać!


TYDZIEŃ POLSKI
TYDZIEŃ SKANDYNAWSKITYDZIEŃ AMERYKAŃSKI
TYDZIEŃ EUROPEJSKI (Z WYŁĄCZENIEM POLSKI)

2 komentarze:

  1. Gdyby tak mieć tyle czasu, na wszystkie dodane okładki... to by był raj... :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie spodziewałem się u Ciebie zobaczyć książki "Brudna trylogia o Hawanie" 😀 Jednak podpisuję się pod nią bo to świetna książka choć nie dla każdego. Fani Bukowskiego powinni być zadowoleni.😉

    OdpowiedzUsuń

Copyright © rude recenzuje.