02 lipca

Siostra burzy [rozdanie]Rozdanie odbywa się na profilu Facebook Rude recenzuje., ale zgłoszenia mogą być zostawiane w komentarzach pod postem na blogu oraz w wiadomościach mailowych wysyłane na adres ruderecenzuje@wp.pl (w tytule proszę wpisać Rozdanie Siostra burzy).

Liczy się kreatywność, więc pozostawiam Wam wolną rękę przy formie zgłoszeń!


ZASADY ROZDANIA:

1. Polubienie Rude recenzuje. na FB (będzie mi miło, jeżeli zajrzycie też do Wydawnictwo Albatros)
2. Pozostawienie komentarza pod postem konkursowym, pod postem na blogu lub wysłanie drogą mailową, w którym wyrazisz chęć na zgarnięcie książki i przekonasz mnie, że to do Ciebie powinien polecieć ten zestaw!

Pamiętajcie, że najbardziej kreatywne odpowiedzi mają największą szansę na wygraną!
W zgłoszeniach możecie wysyłać zdjęcia, rysunki, przekonywać mnie pisemnie lub cokolwiek innego przyjdzie Wam do głowy!

CZAS TRWANIA ROZDANIA:
Konkurs trwa od dziś (02.07.2017) do 10 lipca do godziny 16.00.

WYNIKI:
W ciągu 7 dni od zakończenia rozdania na profilu Rude recenzuje. zostanie opublikowane wyniki. Zwycięzca jest proszony o bezpośredni kontakt w celu ustalenia adresu wysyłki. Za wysyłkę zestawu odpowiedzialne jest Wydawnictwo Albatros.

Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na publiczne udostępnienie imienia i nazwiska w poście z wynikami konkursu.


O KSIĄŻCE:

Ally D'Aplièse przygotowuje się właśnie do udziału w jednym z najbardziej niebezpiecznych wyścigów jachtów na świecie, gdy otrzymuje wstrząsającą wiadomość o nagłej i bardzo tajemniczej śmierci swojego adopcyjnego ojca. Dziewczyna rezygnuje ze startu w zawodach i jedzie do położonego nad Jeziorem Genewskim urokliwego zamku, gdzie ma się spotkać z osieroconymi przez Pa Salta pozostałymi córkami. Na miejscu okazuje się, że bajecznie bogaty ojciec zostawił córkom w spadku zaszyfrowane wskazówki, które pozwolą im poznać historię ich pochodzenia.

Ally postanawia skorzystać z rady zmarłego ojca i odnaleźć własne korzenie. W tym celu wyrusza do mroźnej Norwegii, gdzie dowiaduje się o Annie Landvik, żyjącej przeszło sto lat temu dziewczynie z małej wioski w górach, która otrzymała szansę wyjazdu do Christianii, aby śpiewać na premierze poematu Henrika Ibsena „Peer Gynt”. Informacje na temat Anny rodzą w głowie Ally pytania dotyczące przeszłości Pa Salta, w tym również to najważniejsze: co się stało z siódmą siostrą?

PRZECZYTAJ FRAGMENT:
Darmowy fragment książki w formacie PDF dostępny tutaj.

BRANSOLETKA:
Srebrna bransoletka łańcuszkowa zdobiona delikatną gwiazdką i zawieszką z logo marki. Całość wykonana ze srebra 925. 

Długość 18 cm.
Grubość łańcuszka 1  mm.
Gwiazdka 8 mm.
Zawieszka z logo 10 mm.
Zapakowany w eleganckie pudełeczko z logo marki. 
Posiada logowaną metkę.

Zachęcam Was do brania udziału w rozdaniu ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © rude recenzuje.