21 grudnia

Darmowe czytanie | Czytaj PLCzytaj PL świętuje swoje 5 urodziny!


Z tej okazji przygotowali dla nas specjalną odsłonę akcji. Tym razem do dyspozycji mamy 10 ebooków i 5 audiobooków zupełnie za darmo, z których można korzystać aż do 15 stycznia 2020 roku!

Myślę, że to idealny moment dla tych, którzy nie są przekonani do książek w elektronicznej wersji, w tym także audiobooków. Do 15 stycznia możecie sprawdzić, zupełnie za darmo, czy taka forma pochłaniania książek wam odpowiada. Ale nie zapominam też  o tych, którzy tak jak ja regularnie korzystają z książek w każdej formie na różnych platformach - różnorodność tytułów jest spora, więc jestem pewna, że każdy na tej liście znajdzie coś dla siebie!


Jak dołączyć do akcji?

Pobierz aplikację Woblink ze Sklepu Google lub App Store.
Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj nowe.
Kliknij w urodzinowy banner i korzystaj z 10 darmowych ebooków i 5 audiobooków całkowicie za darmo!


Lista tytułów, które znalazły się w akcji:

Remigiusz Mróz „Parabellum. Prędkość ucieczki”
Andrzej Maleszka „Magiczne drzewo. Czerwone krzesło”
Max Czornyj „Ślepiec”
Jędrzej Pasierski „Dom bez klamek”
Anna Dziewit-Meller „Damy, dziewuchy, dziewczyny”
Olga Hund „Psy ras drobnych”
Urszula Zajączkowska „Patyki, badyle”
Evžen Boček „Ostatnia arystokratka”
Anna Przybyłek „Bądź moim światłem”
Agnieszka Dauksza „Jeremianka”


Ja zdecydowałam się na przesłuchanie dwóch audiobooków - „Damy, dziewuchy, dziewczyny” oraz „Dom bez klamek”. Ta pierwsza to książka dla czytelników w każdym wieku - ciekawa i znakomicie opowiedziana przez Annę Dziewit-Meller, a ta druga to świetny i trzymający w napięciu kryminał! Przy okazji też genialny debiut, za który zdecydowanie za późno się zabrałam! Ale jak to mówią - lepiej późno niż wcale. Byłam pewna, że w tym roku znajdę czas tylko na jednego audiobooka z tych dwóch zaplanowanych, a tymczasem kończę już drugiego! Znakomicie się ich słucha, więc zdecydowanie polecam wam skorzystanie z tej akcji!Post powstał we współpracy z Czytaj PL.


1 komentarz:

  1. Haha, wybrałaś również książki, które ja wybrałam :) Damy już przesłuchałam i żałuje, że to taka krótka książka, choć rozumiem, bo w końcu pisana jest dla dzieci. A Dom bez klamek słucham w tym momencie i też może skończę do końca roku :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © rude recenzuje.