17 lutego

Wielka wymiana książek #wrocław


Wymień swoje książki!

W weekend 24-25 lutego w Parku Handlowym Auchan Bielany we Wrocławiu będziecie mieć okazję uzupełnić domowe księgozbiory i wymienić swoje książki na nieprzeczytane egzemplarze. Uczestników akcji czeka również konkursy i quizy z ciekawymi upominkami. Wstęp wolny!

Przeczytane książki zbierają kurz na półkach? Może by tak podarować im drugie życie i zagłębić się w nowej lekturze? Weekendowa akcja typu „bookcrossing” w Parku Handlowym Auchan Bielany pozwoli na wymianę lektur z innymi pasjonatami czytania oraz uzupełnienie domowych księgozbiorów o nieprzeczytane egzemplarze. [źródło opisu: Informacja prasowa Centrum Handlowe Auchan]

https://www.instagram.com/ruderecenzuje/

Gdzie i kiedy?
Wymiana książek oraz towarzyszące jej atrakcje odbędą się w weekend 24 i 25 lutego w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Akcja potrwa od godz. 11:00 do 19:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny! [źródło opisu: Informacja prasowa Centrum Handlowe Auchan]

Czym jest „bookcrossing”?
Zadaniem bookcrossingu jest organizowanie "otwartych bibliotek", zwanych półką, gdzie książki wymieniane są bezpłatnie, anonimowo i bez jakichkolwiek formalności. Książkę taką można też wszędzie zostawić, trafi ona bezpośrednio do następnego czytelnika. Najlepszymi miejscami na uwolnienie książki, są kawiarnie, bary, hipermarkety, środki komunikacji publicznej, a nawet parki. [źródło opisu]

Źródło

Co zrobić by wziąć udział w akcji?
Aby wziąć udział w akcji organizowanej w Parku Handlowym Auchan Bielany we Wrocławiu należy zgłosić się ze swoimi lekturami do Punktu Obsługi na terenie galerii.

Jak to działa?
W zamian uczestnicy akcji wybierają tyle samo pozycji książkowych dostępnych na regałach. Na gości czeka również wiele atrakcji i zabaw, w tym konkursów i quizów sprawdzających wiedzą na temat znanych pozycji książkowych.  

Wydarzenie na Facebooku
Zainteresowanych książkową wymianą zachęcam również do zaglądania na stworzone przez organizatorów wydarzenie na Facebooku – klik.

https://www.instagram.com/ruderecenzuje/

Partnerzy wydarzenia
Partnerami wydarzenia są Bookcrossing Polska, Kobierzycki Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, Oficyna Wydawnicza Atut i Wrocławski Dom Literatury. Patronami medialnymi są Echo 24, Gazeta Wrocławska, Kącik Literacki, Oczytany Facet, Rude Recenzuje oraz Tu Wrocław.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © rude recenzuje.