23 listopada

KONKURS! 8 urodziny Audioteki
Dzień dobry!

Wiecie dlaczego dziś jest szczególny dzień? Bo ktoś ważny ma dziś urodziny – a właściwie nie jeden ktoś, a cały zespół ktosi odpowiedzialnych za poprawne funkcjonowaniu portalu Audioteka!
8 lat minęło prawie jak jeden dzień!
Z okazji 8 urodzin Audioteka przygotowała dla swoich fanów masę prezentów! 23 i 24 listopada (tylko dziś i jutro!) ponad 6 tysięcy audiobooków dostępnych będzie za jedyne 17 zł, a w piątek pojawią się wielkie i bardzo wyczekiwane premiery!


A żeby jeszcze huczniej uczcić te urodziny mam dla Was konkurs, który przygotowaliśmy wraz z portalem Audioteka! Zwycięzców będzie maksymalnie trzech, a każdy z nich otrzyma po jednej dowolnie wybranej (ze stronyaudioteka.com) pozycji książkowej w wersji audiobooka! Ilość nagród zależy od Waszej aktywności w konkursie, ale o tym poniżej!Regulamin ogólny konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Rude recenzuje we współpracy z portalem Audioteka.
 2. Uczestnikiem konkursu może być osoba posiadająca adres korespondencyjny na terenie Polski.
 3. Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto zaakceptuje warunki Regulaminu i poprawnie wykona Zadanie konkursowe.
 4. Uczestnik może podać jedną odpowiedź na Zadanie konkursowe.
 5. Uczestnik biorący udział w konkursie wyraża zgodę na publiczne udostępnienie jego danych osobowych (imię i nazwisko) na profilu Facebook Organizatora oraz na blogu.
 6. Fundatorem nagród jest portal Audioteka.
 7. Konkurs trwa od 23.11.2016 do 7.12.2016 (do godziny 18.00).
 8. Wyniki zostaną ogłoszone do 10.12.2016.
 9. Nagrodzeni Uczestnicy w dniu ogłoszenia wyników otrzymają wiadomość mailową o wygranej.
 10. Uczestnik, który w ciągu 7 dni roboczych nie odpowie na otrzymaną wiadomość, traci prawo do nagrody, a Komisja wybierze kolejną osobę, która otrzyma nagrodę.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do zawieszenia rozdania konkursowego bez podania przyczyny.
 12. Udział w konkursie stanowi akceptację Regulaminu i potwierdzenie znajomości wszystkich zasad konkursu.
 13. Organizator zastrzega sobie możliwość modyfikowania Regulaminu w wyjątkowych sytuacjach.


Regulamin szczegółowy konkursu 


1. Minimalna liczba laureatów – jedna osoba, maksymalna liczba – trzy osoby. O ilości wygranych zależy zaangażowanie Uczestników w konkursie.

Liczba laureatów w konkursie zależy od liczby zgłoszeń:
co najmniej 10 zgłoszeń konkursowych – 1 laureat,
powyżej 25 zgłoszeń konkursowych – 2 laureatów,
powyżej 40 zgłoszeń konkursowych – 3 laureatów.

2. Spośród udzielonych przez Uczestników odpowiedzi zostaną wybrane te najciekawsze, najbardziej kreatywne.
3. Odpowiedzi wybierane będą przez Zespół Komisyjny.


Zasady konkursu

1. Zadanie konkursowe polega na odpowiedzeniu na pytanie Dlaczego warto słuchać? w komentarzu pod postem urodzinowym lub bezpośrednim mailu.
2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest podanie swojego adresu mailowego (do kontaktu w sprawie ewentualnej wygranej).
3. Zgłoszenia można pozostawiać pod postem konkursowym poniżej lub wysyłać je w wiadomości mailowej na adres ruderecenzuje@wp.pl (w tytule wpisując KONKURS AUDIOTEKA).


Zadanie konkursowe

Odpowiedź na pytanie Dlaczego warto słuchać?


Ten konkurs ma charakter kreatywny, dlatego liczę na to, że zaskoczycie mnie swoimi odpowiedziami i dopasujecie je pod siebie! 

💣💣 Nie musicie pisać dlaczego warto słuchać audiobooki, jeżeli wcześniej ich nie słuchaliście! Napiszcie dlaczego lubicie słuchać swoich rodziców, dzieci, małżonków! Dlaczego słuchacie śpiewu ptaków albo szczekania psa sąsiada z mieszkania nad Waszym! Wykażcie się proszę kreatywnością! 💣💣


Wzór zgłoszenia konkursowego


Dlaczego warto słuchać?:
Adres mailowy:Będzie mi bardzo miło jeżeli zdecydujecie się na zaobserwowanie mojego bloga oraz pozostanie tutaj dłużej. Oczywiście dzielcie się też informacją o konkursie ze swoimi znajomymi, bo dzięki temu zwiększycie swoją szansę na wygraną! Udostępniajcie proszę poniższy baner konkursowy!
A na sam koniec chciałabym serdecznie pogratulować ekipie Audioteki wytrwałości w ciągu minionych ośmiu lat i oczywiście życzyć jeszcze bardziej owocnej przyszłości! Wszystkiego najlepszego! 
1 komentarz:

 1. Nigdy nie słuchałam audiobooków, opowiem więc dlaczego moim zdaniem wartosłuchać... ciszy. Tak właśnie. Najbardziej na świecie lubię słuchać ciszy. Jak to robię? Wychodzę z domu, idę na bardzo długi spacer z psem, do lasu, na łąkę. Gdzieś gdzie wiem, że nie spotkam praktycznie nikogo. Kiedy jestem na miejscu, po prostu wsłuchuję się w to co dookoła mnie. Nazywam to ciszą, ale to nie do końca prawda. Warto jej posłuchać, bo w niej tkwi śpiew ptaków, szum traw, niejednokrotnie przyprawiające o gęsię skórkę skrzypienie starych konarów drzew. Słychać szum rzeki i sarkastyczny śmiech kaczek. Warto wsłuchać się w to wszystko i w jeszcze coś. W swoje myśli, w końcu nie zagłuszane ulicznym hałasem, rozmowami innych osób, muzyką. Warto posłuchać tego co dzieje się w nas, co mówi nam nasze ciało i umysł. Można się wiele nauczyć słuchając ciszy.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © rude recenzuje.