05 kwietnia

Plany czytelnicze na kwiecień!TBR w tym miesiącu pojawia się dość późno, bo wcześniej nie miałam pomysłu na to, co mogłabym przeczytać w ciągu najbliższych 30 (w moim przypadku już 25) dni ;) Dopadła mnie choroba i zupełnie nie mam siły nic ze sobą zrobić, nie wspominając już o czytaniu.
Plany będą biedniejsze niż te, które pokazywałam Wam w poprzednich miesiącach, a to wszystko przez to, że w kwietniu chcę postawić na spontaniczność - nie spodziewam się zbyt wielu nowych książek recenzenckich - i postawię na czytanie książek z moich zapasów :)


Przede wszystkim w planach mam dwie książki w języku angielskim - Gwiazd naszych wina Johna Greena oraz Niewinny Harlana Cobena - które otrzymałam w ramach współpracy z księgarnią The bookshop
Kolejne dwie książki, otrzymane od Wydawnictwa Sonia Draga, to kontynuacja Trylogii grobiańskiej autorstwa Krzysztofa Zajasa - Mroczny krąg oraz Z otchłani.
Recenzja pierwszej części pojawi się niedługo na blogu :)
Sięgnę też po Najszczęśliwszą dziewczynę na świecie, której autorką jest Jessica Knoll, a książka trafiła do mnie od Wydawnictwa Znak literanova.I ostatnią książka, która jest marcowym pewniakiem to Wróżenie z wnętrzności od Wydawnictwa Powergraph.Reszta jest niewiadomą, zastanawiam się nad napoczęciem zbieranego cyklu Lee Childa, może zdecyduję się na Pielgrzyma albo Czas beboka. Zobaczymy co przyniesie los! :)

A Wy co macie w planach czytelniczych na kwiecień? ♥

17 komentarzy:

 1. Muszę sięgnąć w końcu po twórczość Cobena - czytałam kiedyś tylko dwie jego książki i nawet przypadły mi do gustu, tylko kurczę zawsze jakoś o nim zapominam przy okazji zakupów ;/
  Życzę Ci oczywiście spełnienia tych czytelniczych planów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oooo po angielsku :) Lubię tak czytać :)

  Bookeaterreality

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawe plany! I widzę, że też po angielsku ;) Bardzo polecam "Gwiazd naszych wina" - świetna książka dająca do myślenia. :D
  Życzę powodzenia w realizacji Twoich planów :D

  OdpowiedzUsuń
 4. "Gwiazd naszych wina" też mam chęć przeczytać, tylko że ja to zrobię po polsku :)
  Pozdrawiam Pośredniczka

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawe plany :) Z przyjemnością przeczytałabym Niewinnego - Harlana Cobena, którego uwielbiam, ciekawi mnie też Trylogia grobiańska, którą mam na półce, ale czasu nieustannie na nią brak ;) Najszczęśliwszą dziewczynę na świecie też chętnie bym przeczytała, dlatego czekam na Twoje recenzje! Życzę zdrówka Kochana i pełnej realizacji czytelniczych planów!
  Pozdrowionka i buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytałam "Gwiazd naszych wina" - dobra książka :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Z twojego stosu czytałam tylko , najszczęśliwsza dziewczyna na świecie", spodziewałam się po niej wszystkiego, ale nie tego co mi zrobiła... pustka w głowie i chaos w sercu ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Niewinnego czytałam dawno temu w polskiej wersji :) miłej lektury, reszty nie znam, czekam na recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem bardzo ciekawa twórczości Krzysztofa A. Zajasa więc to jego pozycje wybrałabym dla siebie. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. "Najszczęśliwszą dziewczynę na świecie" też mam w planach :). A "Gwiazd naszych wina" i "Niewinnego" poleca. Obie czytałam i bardzo mi się podobały :).

  OdpowiedzUsuń
 11. Ambitnie :D Interesują mnie książki Zajasa, jednak na razie wstrzymam się z ich zakupem. Poczekam na Twoje recenzje :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Czytanie in egnlish mrrr ambitnie :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Ale cudowna współpraca! Bardzo jestem ciekawa twórczości Harlana Cobena. Przyjemnego czytania! :-)

  OdpowiedzUsuń
 14. O książce Szostaka wiele słyszałam, ale na razie po nią nie sięgnę, a twórczości Cobena też jestem ciekawa bardzo. Czytałam "Gwiazd naszych wina" po polsku (na angielską wersję bym się nie porwała ) i jak dla mnie była ok - czytało się przyjemnie, ale nie porwała ani nie urzekła mnie niczym ta książka :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Dużo sobie zaplanowałaś. U mnie czytanie zawsze jest spontaniczne.

  OdpowiedzUsuń
 16. Gwiazd naszych wina!! i to w oryginale! Ahhhh Bardzo fajne masz plany, ja jeszcze nie wiem, co będę czytać, zobaczy się w praniu :) Już nie robię planów, bo i tak wychodzi, co innego :P

  OdpowiedzUsuń

Copyright © rude recenzuje.