czwartek, 30 marca 2017

[fotorelacja] Spotkanie z Alkiem Rogozińskim w Iławie!


23 marca wybrałam się na samotną wycieczkę do Iławy. To wszystko oczywiście dla Alka, którego uwielbiam - jako pisarza komedii kryminalnych i po prostu jako osobę.

niedziela, 19 marca 2017

[fotorelacja] Tajemnica pokoju nr 7… Co się wydarzyło w hotelu Sofitel Victoria?


Żadną tajemnicą nie jest, że na początku marca odbyło się spotkanie z Katarzyną Puzyńską - autorką serii kryminalnej z Lipowem w tle. Na miejsce miejsce tego zgromadzenia został wybrany jeden z najbardziej luksusowych hoteli w Warszawie - Hotel Sofitel Victoria.

niedziela, 12 marca 2017

11 pytań, które powinieneś sobie zadać zanim kupisz nową książkę!


Końcówka poprzedniego roku, pod względem kupowania nowych książek do zapasów, była dla mnie dobra – bo tymczasowo wyleczyłam się z zakupoholizmu. Z początkiem kolejnego roku jest gorzej, bo więcej nowości pojawia się na rynku, a one kuszą tematyką i cudownymi grafikami na okładkach.

niedziela, 5 marca 2017

Co czytać wczesną wiosną?


Wiosną, niczym niedźwiedź, budzę się do życia - zaczynam wychodzić z domu, dbać o życie towarzyskie i więcej się uśmiechać (bo wreszcie jest cieplej i widniej!). Poza zmianą zachowania, zmieniają się też moje upodobania książkowe. W takich przejściowych okresach lubię czytać książki chociaż delikatnie nawiązujące do nadchodzącej pory roku – tak więc w najbliższym czasie porzucę masę ciężkich i mrocznych kryminałów i thrillerów na rzecz wiosennych książek o przyrodzie.
© Agata | WS.