KREATYWNY KONKURS - #Virtualo
Coroczne Targi Książki w Krakowie coraz bliżej! To wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarium książkowych wydarzeń każdego zapalonego czytacza - raj na Ziemi, niemal kolejny Dzień Dziecka!
Jednak wśród książkoholików są też takie osoby, które z różnych przyczyn nie pojawią się na Targach (mnie w tym roku nie spotkacie!), ale które również zasługują na to, aby w jakiś inny sposób świętować w czasie tego weekendu!

Virtualo wychodzi temu naprzeciw, chcąc pobudzić szczególnie tych książkoholików, którzy na targi się nie wybiorą, i organizuje TARGOWĄ GORĄCZKĘ KSIĄŻKOWĄ!


Cała zabawa ma miejsce na Instagramie! Więcej informacji znajdziecie:
pod zdjęciem konkursowym organizatora - klik,
w regulaminie konkursu - klik.


Konkurs polega na wykonaniu fotografii ilustrującej hasło Konkursu 
„Targowa Gorączka Książkowa”.

Udział w Konkursie weźmie każda osoba, która wykona zdjęcie i umieści je w serwisie Instagram z hasztagami #targiksiazki #virtualo #ebookowelove oraz oznaczy na zdjęciu stronę https://www.instagram.com/virtualo.pl/.

Konkurs trwa w dniach 26.10.2016 r. od godziny 15:00:00 do 07.11.2016 r. do godziny: 23:59:00
NAGRODY

Zwycięskie zdjęcie wybiera według własnego uznania jury składające się z trzech osób wskazanych przez Organizatora, biorąc pod uwagę walory artystyczne zdjęcia oraz zgodność z regulaminem.


1. miejsce – czytnik Pocketbook Touch Lux
2. miejsce – czytnik Pocketbook Aqua
nagroda pocieszenia – doładowanie Punktów Virtualo o wartości 200 złotych


 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Best Ebook Store 📚📚📚 (@virtualo.pl)Koniecznie dajcie znać czy jesteście zainteresowani konkursem i czy wybieracie się na Targi Książki do Krakowa! ♥

Komentarze

StatCounter

Copyright © rude recenzuje.