Co by tu... POCZYTAĆ?! [kryminały]
Mimo że święta jeszcze trwają, przychodzę do Was, żeby przedstawić Wam kilka pozycji, które zmrożą Wam krew w żyłach - także dziś trochę o kryminałach i powieściach grozy. Ci, którzy śledzą moje poczynania i regularnie zaglądają na bloga i Instagrama, wiedzą pewnie, że bardzo lubuję się w książkach z tych gatunków, także wybranie tych pięciu najlepszych stanowiło dla mnie nie lada wyzwanie :D


★★★★★★★★★✰

Przede wszystkim zachęcam Was do sięgnięcia po jedną z książek Marka Świerczka, której fabuła wpleciona została w końcowe lata PRL-u. Nie miałam okazji przeczytać innych książek tego autora, ale w swoim czasie z pewnością to nadrobię, bo Skowyt zdecydowanie mnie zachwycił!
★★★★★★★★★✰

To druga z powieści Alka Rogozińskiego. Szczerze przyznam, że była znacznie lepsza od swojej poprzedniczki, fabuła i wątki kryminalne dużo bardziej mnie zachwyciły, nie wspominając o ogromnej dawce humoru towarzyszącej od pierwszej do ostatniej strony. 
★★★★★★★★★✰

Klimatyczna okładka wprowadza czytelnika w mroczny klimat książki. Kiełbaskowe morderstwo jest jedyne w swoim rodzaju. Pozycja z pewnością nie jest przeznaczona dla osób o słabych nerwach i słabym żołądku!

★★★★★★★★★✰

Książka, która trafiła do mnie całkiem przypadkowo dzięki uprzejmości olsztyńskiej księgarni Tak Czytam w Olsztynie. Nie czytałam opisu książki i muszę przyznać, że to co znalazłam między jej okładkami totalnie mnie zaskoczyło. Dużo w niej behawioryzmu, więc też nie każdemu przypadnie do gustu. Od jakiegoś czasu jestem w trakcie czytania drugiej części, ale czasu zdecydowanie mi brakuje.
★★★★★★★✰✰✰

Pierwsza z książek Dardy, po którą miałam okazję sięgnąć. Pokazując Wam tę książkę na Instagramie spotkałam się z ogromnym odzewem z Waszej strony, że to dobry wybór. Faktycznie tak było, a książka zachęciła mnie do dalszego odkrywania powieści Dardy!Dajcie znać o swoich kryminalnych ulubieńcach! ♥

Komentarze

 1. Również polecam Dzieci Gniewu! Reszty książek nie czytałam :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo chciałabym przeczytać "Dzieci Gniewu", bo uwielbiam książki z dreszczykiem!
  Buziaki :)
  BOOKBLOG

  OdpowiedzUsuń
 3. "Skowyt" był niezły, ale na "Morderstwo na Korfu' się nie zdecydowałam. Czytałam pierwszą książkę pana Rogozińskiego i mnie nie zachwyciła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Osobiście mało czytam tego typu książki, ale ostatnio udało mi się przeczytać "Zajmę się tobą", która po prostu mnie urzekła.
  Pozdrawiam, Ania z pizama-w-koty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka Dardy była całkiem niezła, choć trochę dobijająca.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

StatCounter

Copyright © rude recenzuje.